Paint & Sip workshops volgen? Ontdek workshops in België | Maakr

Paint & Sip

Schilder in een ontspannen sfeer en geniet van een drankje tijdens het creëren

Workshops Paint & Sip:

Paint & Sip workshops combineren schilderen met gezelligheid. Je maakt een schilderij terwijl je geniet van een drankje in een ontspannen setting. Het draait niet om perfectie, maar om plezier en beleving.

Tijdens een Paint & Sip workshop schilder je onder begeleiding terwijl je iets drinkt. De nadruk ligt op ontspanning en fun.

Ideaal voor vriendengroepen, dates, teambuildings en iedereen die creatief wil ontspannen zonder druk.

De combinatie van creativiteit en gezelligheid maakt dit een laagdrempelige en populaire workshop.


Andere workshops binnen Kunst & Illustratie


Ontdek Paint & Sip workshops in jouw buurt


Veelgestelde vragen

Moet ik kunnen schilderen?

Nee, deze workshops zijn speciaal bedoeld voor beginners en focussen op plezier.

Wat betekent 'Sip'?

Dit verwijst naar het drankje dat je tijdens de workshop kan drinken, vaak wijn of een alternatief.

Is dit een sociale activiteit?

Ja, het is een van de meest sociale workshops. Ideaal voor groepen en events.

Wat maak ik tijdens de workshop?

Je maakt meestal een schilderij dat je stap voor stap begeleid wordt.

Is het ontspannend?

Ja, het draait om plezier, ontspanning en samen iets maken.

Waarom kiezen mensen voor Paint & Sip?

Omdat het een leuke en toegankelijke manier is om creatief bezig te zijn in groep.


Andere workshops binnen Paint & Sip